ନିଜ ସ୍ୱାମୀକୁ ଛାଡ଼ି ପ୍ରେମିକ ସହିତ କଲା ଏପରି କାଣ୍ଡ ,ଶେଷରେ ପ୍ରେମିକ ଦେଲା ନାମ ,ପ୍ରକୃତ ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେବେ

ମୋର ମୋ ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା ମୁଁ ଆଉ ଜଣଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟଗ୍ରାମରେ ଭଲପାଉଥିଲି ଆଉ ମୁଁ ତା ସହିତ ପଳେଇଯାଇଥିଲି ପଳେଇଯିବ ସହିତ ତାହାସହିତ ମୁଁ ବାରମ୍ବାର ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ରଖିଥିଲି | ସେ ମୋତେ ବାହାହେବ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୁତି ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଛାଡ଼ି ତାହା ସହିତ ପଳେଇଯାଇଥିଲି |

କିନ୍ତୁ ସେ ମୋ ସହିତ ଯେମିତି ଇଛା ସେମିତି କଲା ଆଉ 4ରିରୁ 5ଦିନ ଏମିତି ମୋ ସହିତ ଖରାପ କାମ କରିଲା ଆଉ ସବୁକିଛି ସରିଲା ପରେ ମୋତେ ଛାଡ଼ି କୁଆଡେ ପଳେଇଗଲା | ହଁ ଆଜ୍ଞା ଏକଥା ଆମେ କହୁନୁ ଏକଥା ଜଣେ ମହିଳା କହୁଛନ୍ତି |

ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାଇ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ରଖୁ ନାହାଁନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ରଖିବାପାଇଁ କହିଲେ ସେ କହୁଛନ୍ତି ମୋତେ ବାହା ହୋଇ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛି ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ଆଉ ତାକୁ ରଖିବି ନାହିଁ | ତେବେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କଣ ଲାଗୁଛି ଏଥିରେ କାହାର ଅଧିକ ଭୁଲ ଅଛି ତାହା ଆମକୁ ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *