ନିଜ ଜନ୍ମଦିନ ଭୋଜି ଖାଇବାକୁ ପ୍ରେମିକାକୁ ଡାକି ,ପ୍ରେମିକ କରିଦେଲା ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ,ଜାଣିଲେ ଆପଣ କହିବେ ଛିଃ ଛିଃ ….ଦେଖନ୍ତୁ

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା କେହି ନଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ କରୁଛନ୍ତି ଏଭଳି ଲଜ୍ୟା ଜନକ କାମ ପ୍ରେମିକା କହୁଛି ତୁମେ ଏତେ ରାଙ୍କାଳିଆ ଭଳି ହୁଅ ନାହିଁ ଏତେ ଜୋରରେ ମତେ ଧର ନାହିଁ ନଚେତ ମୁଁ ଘରକୁ ପଳେଇବି ଆସ୍ତେ ଧର ମୁଁ କଣ କୁଆଡ଼େ ଚାଲି ଯାଉଛି |ହେଲେ ପ୍ରେମିକାର ଏଭଳି କଥାକୁ ଟୋକା କାହିଁକି ଶୁଣୁଛି ଏତେ ଦିନ ପରେ ପାଇଛି ପୁରା ଫୁଲ ମଜା ନଉଛି |

ଯୁବତୀକୁ ଯେତେ କଷ୍ଟ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମିକ ଛାଡ଼ିବାର ନାହିଁ ପୁରା ନାଦି ପକାଉଛି ଆଉ ଯୁବତୀ ଚିଲେଇ ଦେଉଛି |ପ୍ରେମିକ କହୁଛି ମୁଁ ଏତେ ଦିନ ପରେ ପାଇଛି ଛାଡ଼ିବି କେମିତି ଯେତେ ପ୍ରେମିକା କହିଲେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମିକ ଛାଡ଼ୁ ନାହିଁ |ପ୍ରେମ ହେଉ ହେଉ ଦୁହେଁ ନିକଟତର ହେବାକୁ ବ୍ୟାକୁଳ ହେଲେ କଣ କରିବେ ଆଉ ଇଏ ସବୁ ବୟସ ଦୋଷ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି |

ପ୍ରେମିକ ଡାକିଲା ପ୍ରେମିକାକୁ ପ୍ରେମିକା ମଧ୍ୟ ଆସିବା ପାଇଁ ଘରେ ବାହାନ ମିଛ ସତ କହି ଚାଲି ଆସିଲା ପ୍ରେମିକ ପାଖକୁ ଦୁହେଁ ମିଶି ଚାଲି ଆସିଲେ ଏକ ନିରୋଳା ଘରକୁ ଆଉ ତାପରେ ଦୁହେଁ ଦୁହେଁଙ୍କ କାମରେ ମାତିଗଲେ ତାପରେ ଟୋକି ଅସମ୍ଭାଳ ହେଲା ଆଉ ତାପରେ ଟୋକା ପୁରା ଖେଳରେ ମାତିଗଲା |

ହେଲେ ପ୍ରେମିକ ଏତେ ଚାଲାକ ଆଉ ପ୍ରେମିକ ଆସିବ ନାହିଁ ଭାବି ସେହି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ ଲୁଚିକି କରିଦେଲା |ଯେତେବେଳେ ଚାହୁଁଥିଲେ ଦୁହେଁ ମିଶି ଦେ-ହ ସୁଖ କରୁଥିଲେ ହେଲେ ପ୍ରେମିକା ଦିନେ ନ ଆସିବାରୁ ଏହି ଅ-ନ୍ତ-ର-ଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓକୁ ଟୋକା ଭାଇରଲ କରିଦେଲା ଯାହା ଏବେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଏଭଳି ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ପ୍ରେମକୁ ବନ୍ଧୁତ୍ବ ଭାବରେ ଦେଖ ଏଭଳି ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିବୃତ୍ତ ରୁହ ନଚେତ ଆଜିର ସମାଜରେ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ସମାଜରେ ମୁଣ୍ଡ ଟେକି ବାଟ ଚାଲିପାରିବେ ନାହିଁ ନିଜ ସମ୍ମାନ ତ ଯିବ ନିଜ ବାପା ମା ଙ୍କ ମୁହଁରେ ଚୂନ କାଳି ବୋଳିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *