ବୋଲିଂ କଲା ବେଳେ ଶ୍ଵାସ ନେବାକୁ ହେଉଥିଲା ଅସୁବିଧା, ତଥାପି ନ ଅଟକି କଲେ ଚମତ୍କାର ,ଭାଙ୍ଗିଲେ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବ୍ୟାଟରଙ୍କ ମୁହଁ

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ହେଉଥିଲା ସମସ୍ୟା ତଥାପି ଖେଳିବା ବନ୍ଦ କରିନଥିଲେ ଅର୍ଶଦୀପ ଦିନିକିଆରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କଲେ ଚମତ୍କାର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷ ୱାନ ଡେ ରେ ପୁଣି ଥରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିବା ପରେ ଭାରତୀୟ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ଓଭର ବୋଲିଙ୍ଗ କରୁଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେଉଥିଲା |

ତେବେ ଏହା ସତ୍ବେ ବି ସେ ପାଞ୍ଚୋଟି ଉଇକେଟ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାକୁ ମାତ୍ର 116 ରନରେ ଅଟକାଇବାରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ସେ ଏହି ମ୍ୟାଚରେ ପ୍ଲେୟର ଅଫ ଦି ମ୍ୟାଚ ଭାବରେ ମନୋନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି |ମ୍ୟାଚ ପରେ ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ମୁଁ ଟିକେ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରୁଛି କିନ୍ତୁ ଏହି ମୁହୁର୍ତ୍ତଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚମତ୍କାର ଅଟେ |

ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ଦଳ ପରିଚାଳନାକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବି ଏହି ମୈଦାନ ଅନ୍ୟ ମୈଦାନ ଠାରୁ ବହୁତ ଭିନ୍ନ |ଅର୍ଶଦୀପ କହିଛନ୍ତି ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କିଛି ଓଭର ବୋଲିଙ୍ଗ କଲାପରେ ଅଣ ନିଶ୍ୱାସୀ ଅନୁଭବ କଲି ମୁଁ ଦେଖିଲି ସମୁଦ୍ର ପତନ ଠାରୁ ଭୂମିର ଉଚ୍ଚତା |ଅର୍ଶଦୀପ କହିଛନ୍ତି ଦେଶ ପାଇଁ ଖେଳିବା ଏକ ସ୍ବପ୍ନ |

ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ସେତେବେଳେ ଏହା ଏକ ବଡ଼ ଅନୁଭବ ହୋଇଥାଏ |ମୁଁ ମୋର ଭୂମିକାକୁ ଗ୍ରହଣ କରୁଛି ଏବଂ ରାହୁଲ ଭାଇଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଚି ସେ କହିଛନ୍ତି

ମୁଁ ଦୃଢ଼ ଭାବରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରି ପାଞ୍ଚୋଟି ଉଇକେଟ ନେବାକୁ ଲକ୍ଷ ରଖିବା ଉଚିତ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଅର୍ଶଦୀପ ପାଞ୍ଚୋଟି ଉଇକେଟ ନେଇଛନ୍ତି ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ତିନୋଟି ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସଫଳତା ମିଳି ନଥିଲା

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *