ଆଜି ମ୍ୟାଚରେ ଏମିତି ରହିବ ଭାରତୀୟ ପ୍ଲେଇଂ ଇଲେଭେନ, ଦଳକୁ ଫେରିବେ ଶତକ ବୀର,ଆଜି ଭାରତର ବିଜୟ ସୁନିଶ୍ଚିତ

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଜି ତୃତୀୟ ଟିଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଖେଳିବ ଭାରତ ଆଜିର ପ୍ଲେଇଙ୍ଗ ଇଲେଭେନ ରେ ହେବ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଜି ପୁଣି ବାହାରେ ବସିବେ ନମ୍ବର 1 ବୋଲର |ଭାରତ ଏବଂ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ମଧ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ଅର୍ଥାତ ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚ 14 ଡିସେମ୍ବର ଗୁରୁବାର ଦିନ ଆଜି New Wanderers Stadium Johannesburg ଠାରେ ଖେଳାଯିବ |

ବର୍ଷା ଯୋଗୁଁ ଏହି ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ବାତିଲ ହୋଇଥିଲା ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଆୟୋଜକ ଦଳ ଭାରତକୁ ପାଞ୍ଚ ଉଇକେଟରେ ପରାସ୍ତ କରି ସିରିଜର 1-0 ରେ ଆଗୁଆ ରହିଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ମ୍ୟାଚର ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଯେଉଁଠାରେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ମ୍ୟାଚ ଜିତି ସିରିଜକୁ ଡ୍ର କରିବା ଉଦେଶ୍ୟରେ ପଡ଼ିଆକୁ ଓଲ୍ହାଇବ ଏହି ମ୍ୟାଚର ପ୍ଲେଇଙ୍ଗ ଇଲେଭେନ କିପରି ରହିବ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

ପରିସ୍ଥିତିରେ ପଡ଼ି ଖେଳିବେ ଅର୍ଶଦୀପ ସିଂହ ବାସ୍ତବରେ ସିରିଜ ପାଇଁ ଚାରିଜଣ ପ୍ରେସର ଥିଲେ ଦୀପକ ଚହର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଗତ କାରଣ ପାଇଁ ଆଫ୍ରିକାରେ ପହଁଚି ପାରିନଥିଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅର୍ଶଦୀପଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ କାହାକୁ ଖେଳାଯିବ ଏନେଇ କୌଣସି ବିକଳ୍ପ ନାହିଁ |ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଏବଂ କୁଲଦୀପ ଯାଦବ ସିନିୟର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସ୍ପିନ ବିଭାଗରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇ ନାହିଁ |

ଅର୍ଥାତ ରବି ବିଷ୍ଣୋଇ ମଧ୍ୟ ଏହି ସିରିଜରୁ ବାହାରି ପାରନ୍ତି ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ପ୍ଲେଇଙ୍ଗ ଇଲେଭେନ ଯେଉଁ ଭଳି ଥିଲେ ସେମିତି ରହିବେ କେବଳ ଜୀତେଶ ଶର୍ମାଙ୍କ ପାଇଁ ଈଶାନ କିଷାନ ଖେଳି ପାରନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *