Jio ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିଲା ଦମଦାର ଅଫର ,ମାତ୍ର 75 ଟଙ୍କାରେ ଉଠାଇପାରିବେ ଏହି ସୁବିଧାର ଲାଭ ,ଶୀଘ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ …

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଜିଓ ଦେଉଛି 75 ଟଙ୍କିଆ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ମାଗଣା କଲିଙ୍ଗ ସହ ମିଳିଛି ଡାଟା 23 ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବେ ଗ୍ରାହକ ଦେଶର ଏକ ନମ୍ବର ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ରିଲିଆନ୍ସ ଜିଓ ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି କମ୍ପାନୀର ଅଧିକାଂଶ ଯୋଜନା ସୁଲଭ ଏବଂ ଅନେକ ଫିଚର ସହିତ ଆସିଥାଏ |ଅନ୍ୟ ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ତୁଳନାରେ ଜିଓର ପ୍ଲାନ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତୁଛି |

ସାରା ଦେଶରେ ଜିଓ ବ୍ୟବହାର କାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି 5G ନେଟୱାର୍କ କମ୍ପାନୀ ଜିଓ ମଧ୍ୟ 75 ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଜିଓ 75 ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ ଅସୀମିତ କଲିଙ୍ଗ ଏବଂ ଡାଟା ସହିତ ଅନେକ ସୁବିଧା ସହିତ ଆସିଥାଏ |ତଥାପି ସମସ୍ତ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ଏହି ଯୋଜନାର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ କେବଳ ମନୋନୀତ ଜିଓ ବ୍ୟବାହାର କାରୀ ମାନେ ରିଲିଆନ୍ସ ଜିଓର 75 ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ବାସ୍ତବରେ ଜିଓ ପ୍ରାଇମ ଜିଓ ଫୋନ ବ୍ୟବହାର କାରୀଙ୍କ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ଏହି ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି ଏହା ହେଉଛି କମ୍ପାନୀର ଏକ ଫିଚର ଫୋନ ଯାହା ପାଇଁ କିଛି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନା ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଛି ଏହି ଯୋଜନା ଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି 75 ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନା |

ଆମଜାନରେ ଜିଓ ପ୍ରାଇମର ମୂଲ୍ୟ 2599 ଟଙ୍କା ଲାଭ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଜିଓର 75 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା 23 ଦିନର ଭେଲିଡିଟି ସହିତ ଆସିଥାଏ |ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ କଲିଙ୍ଗ SMS ଏବଂ ଡାଟା ଭଳି ଲାଭ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଛି 75 ଟଙ୍କାରେ ବ୍ୟବହାର କରି ମାନେ 23 ଦିନରେ ଅସୀମିତ କଲିଙ୍ଗ 50 SMS 2.5 ଜିବି ଡାଟା ଲାଭ କରନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *