JIO ଦେଲା ନିଜ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କୁ ନୂଆ ଅଫର,ମାତ୍ର 75 ଟଙ୍କାରେ ପାଇପାରିବେ ଅନେକ ଲାଭ ,ଦେଖନ୍ତୁ ଏପରି ଉଠାନ୍ତୁ ଲାଭ

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଦମଦାର ପ୍ଲାନ ଆଣିଛି ଜିଓ 75 ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଜିଓ ଅନଲିମିଟେଡ଼ କଲିଙ୍ଗ ସହ ମିଳିବ ଅନେକ ବେନିଫିଟ ଦେଶର ଏକ ନମ୍ବର ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ରିଲିଆନ୍ସ ଜିଓ ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ପ୍ରଦାନ କରେ |କମ୍ପାନୀର ଅଧିକାଂଶ ଯୋଜନା ସୁଲଭ ଏବଂ ଅନେକ ଫିଚର ସହିତ ଆସିଥାଏ |ଅନେକ ଟେଲିଗ୍ରାମ କମ୍ପାନୀ ତୁଳନାରେ ଜିଓର ପ୍ଲାନ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି |

ସାରା ଦେଶରେ ଜିଓ ବ୍ୟବହାର କାରୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି |5 ଜି ନେଟୱାର୍କ କମ୍ପାନୀ ଜିଓ ମଧ୍ୟ 75 ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଜିଓର 75 ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ ଅସୀମିତ କଲିଙ୍ଗ ଡାଟା ସହିତ ଅନେକ ସୁବିଧା ସହିତ ଆସିଥାଏ |ତଥାପି ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ଏହି ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନର ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ ଏହା କେବଳ ମନୋନୀତ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପରିଚିତ |କେବଳ ମନୋନୀତ ଜିଓ ବ୍ୟବହାର କାରୀ ମାନେ ରିଳିଆନ୍ସ ଜିଓର 75 ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ବାସ୍ତବରେ ଜିଓ ଫୋନ ବ୍ୟବହାର କାରୀଙ୍କ ପାଉ କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ଏହି ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି ଏହା ହେଉଛି କମ୍ପାନୀର ଏକ ଫିଚର ଫୋନ ପାଇଁ କିଛି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଯୋଜନା ଉପଲବ୍ଧ ଏହି ଯୋଜନା ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି 75 ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ ଯୋଜନା |ଏହି ପ୍ରାଇମ ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ 2599 ଟଙ୍କା ଲାଭ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଜିଓର 75 ଟଙ୍କାର ରିଚାର୍ଜ 23 ଦିନର ଭେଲିଡିଟି ସହିତ ଆସିଥାଏ |

ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ କଲିଙ୍ଗ ଏସେମେଷ ଏବଂ ଡାଟା ଲାଭ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ 75 ଟଙ୍କା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କାରୀ ମାନେ 23 ଦିନ ପାଇଁ ଅସୀମିତ କଲିଙ୍ଗ 50 ଏସେମେସ ଏବଂ 2.5 ଜିବି ଡାଟା ଲାଭ କରନ୍ତି 75 ଟଙ୍କା ବ୍ୟତୀତ ଜିଓର 91 ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ ମଧ୍ୟ ରହିଛି |

ଯାହା ଜିଓ ଫୋନ ବ୍ୟବହାର କାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ ଆପଣ ଅସୀମିତ କଲିଙ୍ଗ ଏସେମେସ ଏବଂ ଦୈନିକ 100 ଏମବିର ଡାଟା ପାଇପାରିବେ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣ ଜିଓ ଆପର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *