ଟଙ୍କା ଲୋଭରେ ନିଜର ଏଭଳି ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଉଥିଲା ଯୁବତୀ ,କହୁ କହୁ କହିଦେଲା ଏପରି କଥା ,Janile ମୁଣ୍ଡ ଘୁରେଇ ଦେବ ଆପଣଙ୍କର

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଗୋଟିଏ ସର୍ଟକୁ 200 ଟଙ୍କା ଯେତେ ସର୍ଟ ଦେବ ସେତେ ପଇସା ଦେବ ଭିତରକୁ ଚାଲ ତୁମେ ଯେଉଁ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଚାହିଁଲେ ତୁମେ ପାଇ ପାରିବ ଭିତରକୁ ଆସ ଆମେ ତୁମକୁ ସେମିତି ଛାଡ଼ିବୁ ନାହୁଁ ତୁମକୁ ଖୁସି କରି ଛାଡ଼ିବୁ ଭିତରେ ଆହୁରି ଯୁବତୀ ମାନେ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ଭଲ ଲାଗିବ ତୁମକୁ ଯିଏ ପସନ୍ଦ ହେବ ସେ ତୁମକୁ ଖୁସି କରିଦେବ ସବୁ ଖୁଲମ ଖୁଲା ହେବ ବାସ ତୁମେ ପଇସା ଦିଅ ଭିତରକୁ ଆସ |

ଏହି ଜାଗାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଯେଉଁ ଯୁବକର ଇଛା ହେଉଛି ସିଏ ଏଠାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ମନ ପସନ୍ଦର ଯୁବତୀ ସହ ଦେ-ହ ସୁଖର ମଜା ନେଉଛନ୍ତି |ଯୁବତୀ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ସବୁ ବ୍ୟବସ୍ତା କରାଇ ନେଉଛନ୍ତି ଗ୍ରାହକ ମାନେ କିପରି ଶାନ୍ତି ପାଇବେ ଆଉ ଅଧିକ ମଜା ନେବେ ସେଥିପାଇଁ ପୁରା ସଜାଗ |

ଅନ୍ୟପଟେ ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ଏଭଳି କାମ କରିବା ଆମ ସମାଜ ପାଇଁ ବହୁତ ଖରାପ ଏହା ସମାଜ ଉପରେ କୁପ୍ରଭାବ ପକାଇବା ସହିତ ବହୁତ କ୍ଷତିକାରକ କିନ୍ତୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଜନ ସାଧାରଣ ପୋଲିସ ଏସବୁ ବିଷୟରେ ସବୁ ଜାଣି ଚୁପ ରହୁଛନ୍ତି କେହି ଅଭିଯୋଗ କରୁ ନାହାଁନ୍ତି |

ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଏହି ଦେ-ହ ଜିବି ମାନଙ୍କ କାରବାର ଦିନକୁ ଦିନ ବଢି ଯିବାର ଲାଗିଛି |ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯଦି ରୋକା ନଯିବ ଅନେକ ଯୁବ ଗୋଷ୍ଟି ଏହି ରୋଗର ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବେ ନାହିଁ ବୋଲି କିଛି ଉତ୍ତର ନାହିଁ |ନିଜ ସମ୍ମାନ ତ ହରାଉଛନ୍ତି ତା ସହିତ ନିଜ ବାପା ମା ଙ୍କ ମୁହଁରେ ଚୂନ କାଳୀ ବୋଳୁଛନ୍ତି ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ ଠାରୁ ଦୟାକରି ନିବୃତ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *