ନଳା ଭିତରେ ଚାଲିଥିଲା ପ୍ରେମର ଖେଳ ,ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଦେଖି ଗାଁ ଲୋକମାନେ ମୁଣ୍ଡରେ ଦେଲେ ,ଦୟାକରି ଛୋଟ ଛୁଆ ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏକ ନଳା ଭିତରେ ପଶି ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା କରୁଥିଲେ ଟେକା ଟେକି ଦେହ ଏତେ ଗରମ ହୋଇଗଲା ଯେ ଆଉ କଉଠି ଜାଗା ପାଇଲେ ନାହିଁ ନଳା ଭିତରେ ପଶିଗଲେ |ଶୀତ ଦିନ କାହିଁ ଗରମ ହେଉଛି ଏତେ ଭିତରକୁ କିଏ କାହିଁକି ଦେଖିବ କାହାକୁ ଭୟ ଅଛି ନା କିଏ ଆସିବାର ଅଛି |ଭଲରେ ଭଲରେ କାମ ସାରି ଦେଇ ଖସି ଯିବେ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ ଏହି ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା |

ତା ଭିତରେ ସବୁ ଖୋଲା ଖୋଲି ହୋଇ ମାତିଗଲେ ପ୍ରେମର ରାସ ଲୀଳାରେ ରସର ମଜା ଏତେ ନେଲେ ଯେ ଖାଲି ଖଟଖଟ ଶୁଭିଲା |ଏହି ଶବ୍ଦ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ କାନରେ ବାଜିଗଲା |ଏମାନେ ହେଲେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ସେମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଏମିତି କଥା ଚାଲୁଥିଲା ଯେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ପୁରା ଗରମ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ |

ଏହି ଧନ୍ଦା କରିବା ପାଇଁ ଏହି ନଳା ଭିତରକୁ ପଶିଗଲେ ତା ଭିତରେ ଟେକା ଟେକି ହୋଇ କାମ କରୁଥିଲେ ଏହି କାମରେ ଏତେ ଲିପ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ ନଳା ଉପରେ ରାସ୍ତା ଅଛି ବୋଲି ଆଉ ସେହି ବାଟ ଦେଇ ସହସ୍ର ଲୋକମାନେ ଯିବା ଆସିବା କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ହେଲେ ଏମାନଙ୍କ ଖୁସି ବେଶୀ ସମୟ ହୋଇ ରହିନଥିଲା |

ଲୋକମାନେ ଏମାନଙ୍କୁ ଦେଖିଦେଇ ପଦାକୁ ଟାଣି ଆଣିଲେ ଟାଣି ଆଣି ପଚରା ଉଚୁରା କଲେ ଏ କଥାରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ରାଗି ଯାଇ ନିଜ ଚପଲ ଉଠେଇ ଧରିଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ଗୋଡ଼େଇଲେ କଥାରେ ଅଛି ଚୋର ମୁହଁ ଟାଣ ଯୁବକ ମାନେ ସିନା ଡରିକି ଛାଡ଼ିଦେଲେ ହେଲେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମେଡିଆରେ ଛାଡ଼ିଦେଲେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *