ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ଜିତିଲେ ଏହା କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ,ଆପଣଙ୍କୁ କଣ ଲାଗୁଚି ଭାରତର ବିଜୟ ହେବ ତ

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ସାଉଥ ଫିଲ୍ମ ହିରୋଇନଙ୍କ ବଡ଼ ବୟାନ ଯଦି ଭାରତ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବ ତେବେ ସେ ଖାଲି ଦେହରେ ବିଚରେ ଦୌଡ଼ିବେ ଓଡ଼ିଆ ବିଶ୍ୱକପ 2023 କୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ଏହି ମ୍ୟାଚ ଅହମ୍ମଦବାଦର ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଏବଂ ଇଣ୍ଡିଆ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳାଯିବ |କୋଡ଼ିଏ ବର୍ଷ ପରେ ଉଭୟ ଦଳ ପୁଣି ଥରେ ଫାଇନାଲରେ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ହେଲେ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି ଓଡ଼ିଆଇ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଉପରେ ରହିଛି |

ଏଥିପାଇଁ କେବଳ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ନୁହଁନ୍ତି ବଲିଉଡ଼ ଏବଂ ସାଉଥ ସେଲିବ୍ରେଟି ମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ଏହି ସମୟରେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାରତର ବିଜୟକୁ ନେଇ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ସେ କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଭାରତ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତେ ତେବେ ସେ ବିଚରେ ଦୌଡ଼ିବେ ଏପରି କହୁଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ରେଖା ଵୋଚ |

ଏହାକୁ ସେୟାର କରିବା ସହ ସେ ଏକ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କରି କହିଛନ୍ତି ଯଦି ଭାରତ ବିଶ୍ୱକପ 2023 ଜିତେ ତେବେ ସେ ବୀଚରେ ବିନା ପୋଷାକରେ ଦୌଡ଼ିବେ |ରେଖା ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏଥିରେ ଲେଖା ଥିଲା ଯଦି ଭାରତ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତେ ତେବେ ମୁଁ ଭାଇଜାନ ବେଲା ଭୂମିରେ ସ୍କ୍ରିପ କରିବି ଅଲ ଦି ବେଷ୍ଟ ଭାରତୀୟ ଟିମ |

କହିରଖିବୁ ଯେ ସ୍କ୍ରିଇଙ୍ଗ ହେଉଛି ଏପରି ପ୍ରଥା ଯାହା ସାଧାରଣ ବିଦେଶୀ ଦେଶରେ ଦେଖା ଯାଇଥାଏ ଏହା ଅଧୀନରେ ଯଦି କୌଣସି ଖେଳରେ ବଡ଼ ବିଜୟ ହୁଏ ତାହେଲେ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିବାକୁ ବିନା ପୋଷାକରେ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ |ତେଣୁ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ବହୁତ ସାରା ଲୋକ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ଭାରତ ବିଜୟ ସୁନିଶ୍ଚିତ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *