ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତ ପାଇଁ ଆସିଲା ବହୁତ ବଡ଼ ଦୁଃଖଦ ଖବର ,ଆରପାରିର ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଲୋକପ୍ରିୟ କଳାକାର ,ସିନେମା ଜଗତରେ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଛାୟା

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତ ପାଇଁ ଆସିଲା ବହୁତ ବଡ଼ ଦୁଃଖଦ ଖବର ଏବେ ସିନେମା ଜଗତରୁ ଏକ ବଡ଼ ଦୁଃଖଦାୟକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ତେବେ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତାଙ୍କ ଦେ-ହା-ନ୍ତ ହୋଇଛି ସିନେମା ଜଗତ ଉପରେ ଦୁଃଖର ପାହାଡ଼ ଖସି ପଡ଼ିଛି |ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଖେଳିଯାଇଛି ଶୋକର ବାତାବରଣ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତାଙ୍କ 65 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେ-ହା-ନ୍ତ ହୋଇଛି |

କହିବାକୁ ଗଲେ ଅଭିନେତା ଗଙ୍ଗାଙ୍କର ହୃଦଘାତ ହୋଇଛି ଯାହା ପରେ ସେ ବଞ୍ଚି ପାରିନଥିଲେ |ସେ 1983 ମସିହାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଟି ରାଜେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅନେକ ୟୁରିଲାଲା ସହିତ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ |ସେ ଅନେକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନିଜ ଅଭିନୟକୁ ପ୍ରମାଣ କରିଥିଲେ |

ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ଦୁଃଖରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଛନ୍ତି |ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟି ଅଭିନେତା ଗଙ୍ଗାଙ୍କ ଦେ-ହା-ନ୍ତରେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରି ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି |ତାଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରଠାରୁ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ କାମ କରିଛନ୍ତି କେବଳ ହିରୋ ଭୂମିକା ନୁହେଁ ଅନ୍ୟ ସବୁ ଭୂମିକାରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି |

ସେ ଟିଭି ସୋ ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରୁଛନ୍ତି 63 ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଅବିବାହିତ ଥିଲେ ଏବଂ ଆରପାରିକୁ ଚାଲିଯିବା ଖବର ଶୁଣି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ପୁରା ଶୋକର ଲହରୀ ଖେଳି ଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦେ-ହା-ନ୍ତରେ ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ ସେଲିବ୍ରେଟି ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *