ପ୍ରେମିକାକୁ ନଦୀ କୂଳକୁ ରିଲସ କରିବାକୁ ଡାକି ଏଭଳି କାଣ୍ଡ କରିଦେଲା ପ୍ରେମିକ ,Janile ଆପଣ କହିବେ ଛିଃ ଛିଃ ,ଦୟାକରି ଛୋଟ ଛୁଆ ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା ନଦୀ କୂଳରେ ବସି ରୋମାନ୍ସ କରୁଥିଲେ ଏମିତି ମୁଡ଼ରେ ଅଛନ୍ତି ଦୁହେଁ ଥିଲେ ପୁରା କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହୋଇ ବସିଛନ୍ତି |ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ଜାଗା ଅଜାଗାରେ ହାତ ମାରି ଦେଉଛି ନୂଆ ନୂଆ ପ୍ରେମିକ ପାଇ ପୁରା ରାଙ୍କଳିଆ ହେଉଛି ଭଲ ଭଲ ପୋଜ ଦେଇ ଫୋଟ ଉଠାଉଛନ୍ତି |ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆପଣ ଭାବୁଥିବେ ଏହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଏଠିକି କଣ ଏପରି କାମ କରିବାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି ଏମାନେ ନଦୀ କୂଳରେ ବସି କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ଦେହ ସୁଖରେ ମାତି ପଡ଼ିଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏହି ଦୁହେଁ ପ୍ରେମିକା ନୂଆ ନୂଆ ପ୍ରେମରେ ମାତି ପଡ଼ିଛନ୍ତି ପ୍ରେମରେ ଏତେ ଭିଜିକି ଅଛନ୍ତି ଯେ ନଦୀ କୂଳରେ ବସି ଦେ-ହ-ର ଭୋକ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଭିଡିଓ କରୁଛନ୍ତି ଆଉ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମେଡିଆରେ ଛାଡ଼ି ଫେମସ ହେବା ନିଶା ଏମାନଙ୍କୁ ଘାରିଛି ଏହି ଭାଇରଲ ଭିଡିଓ ତାଙ୍କୁ ଦିନେନା ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

ପ୍ରେମିକା ଜଣକ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଏତେ ଅନ୍ଧ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ଯେତେବେଳେ ଭିଡିଓ କରୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ବାରଣ କରୁ ନାହାଁନ୍ତି |ପ୍ରେମିକ ଯେମିତି ଚାହୁଁଚି ପ୍ରେମିକା ତାକୁ ସେମିତି ଦେଖାଇ ଦେଉଛି ଏଭଳି ଅଲଜ୍ୟା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କୁ ଯେତେ ଗାଳି କଲେ ମଧ୍ୟ କମ ହେବ |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣମାନେ ଏଭଳି ଖରାପ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ବାପା ମାଙ୍କ ସମ୍ମାନ ମାଟିରେ ମିଶିବା ସହିତ ମୁହଁରେ ମଧ୍ୟ ଚୂନ କାଳୀ ମାରିକି ବୁଲିବେ ଏଭଳି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କୁ କଠୋରରୁ କଠୋର ଦଣ୍ଡ ଦେଲେ ଯାଏ ଏମାନେ ବାଟକୁ ଆସିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *