ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଭାରତର Star କ୍ରିକେଟର ଶ୍ରେୟସ ଆୟର ,ଏହି ହିରୋଇନଙ୍କୁ କରିବେ ବିବାହ ,ପୁରା ସତ ଜାଣି ଚମକି ପଡିବେ…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ହିରୋଇନଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି ଶ୍ରେୟସ ଆୟର ବିଶ୍ୱକପ ପରେ କରିପାରନ୍ତି ଧୁମଧାମରେ ବିବାହ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ରହିଛି ପୁରା ମାମଲା କ୍ରିକେଟ ଏବଂ ବଲିଉଡ ଦୁନିଆ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ବନ୍ଧୁତା ରହିଛି ଏବଂ ଏହି ବନ୍ଧୁତା ଅନେକ ସମ୍ପର୍କରେ ପରିଣତ ହେବାର ଦେଖାଯାଇଛି |ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିକେଟ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ଆଥିଥ୍ୟା ସେଠିଙ୍କ ନାମ ପ୍ରଥମେ ଆସିଥାଏ |

ପୁଣି ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ନାୟିକାଙ୍କ ନାମ ଜଡ଼ିତ ରହିଛି ଏବଂ କିଛି ଲୋକ ସୋସିଆଲ ମେଡିଆରେ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି ଶ୍ରେୟସ ଆୟର ବିଶ୍ୱକପ 2023 ପରେ ସେହି ହିରୋଇନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି |ସମସ୍ତେ କହୁଛନ୍ତି ଏହି ହିରୋଇନ ଜଣକ କିଏ ଯାହା ସହିତ ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ନାମ ଜଡ଼ିତ ରହିଛି |

ସେହି ବିଷୟରେ କହିବୁ ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ନାମ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ହିରୋଇନ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ରହିଛି |ଭାରତୀୟ ଦଳର ଷ୍ଟାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଶ୍ରେୟସ ଆୟର ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଦିବସୀୟ ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଏକ ବଡ଼ ତଥ୍ୟ ବାହାରକୁ ଆସିଛି |

ପୂଜା ହେଜଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏହି ସୂଚନା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ତାରିକ କହିଛନ୍ତି |ବାସ୍ତବରେ ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱକପ ଉପରେ ଉପଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ କହିଥିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବିଶ୍ୱକପ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ |

ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିବା ପରେ ସେ ଆରାମରେ ଧୁମଧାମରେ ବିବାହ କରିପାରିବେ |ସୂଚନା ମୁତାବକ ଶ୍ରେୟସ ଆୟର ଏବଂ ପୂଜା ହେଜ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ଖୋଲାଖୋଲି କରି କିଛି କହି ନାହାଁନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *