ପ୍ରେମିକାକୁ ଡାକି ନେଇ ଲଳିତା କିଆରୀରେ ପଶି ଲୁଚି ଲୁଚି କରୁଥିଲେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ ,ଆଉ ତାପରେ Jaha ହେଲା ….ଦୟାକରି ଛୋଟ ଛୁଆ ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଏହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହାକି କେହି ନଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଲଳିତା କିଆରୀ ଭିତରେ ପଶି କରୁଥିଲେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ |ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ପ୍ରେମିକା ଜଣଙ୍କୁ ପଇସା ଦେଇ କହୁଛନ୍ତି ହେଇ ନେ ଏତିକି ଟଙ୍କା ଆଉ ମତେ ଟିକେ ଶାନ୍ତି କରିଦେ ତୁ ଜମାରୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହଅ ନାହିଁ ଏତିକି ପଇସା ରଖିଥା ଆରଥରକୁ ଆହୁରି ଅଧିକ ଦେବି କାଳେ କିଏ ଆସିଯିବ ଚାଲ ଲଳିତା କିଆରୀ ଭିତରେ ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର କାମ ସାରିଦେବା ଉପରେ ଖୋଲା ଆକାଶ ତଳେ ଲଳିତ କିଆରୀ ଆମକୁ କେହି ଦେଖିପାରିବେ ନାହିଁ |

ପ୍ରେମିକା ଜଣକ ପ୍ରେମିକ ଠାରୁ ଏତିକି ପଇସା ନେବାକୁ ମନା କରୁଛି |ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ତା ଗାଲରେ ହାତ ମାରିକି ମନେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ଲଳିତା କିଆରୀରେ ଭିତରେ କଣ ଚାଲୁଥିଲା |ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦୁଇଜଣ ହେଲେ ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା ଜଙ୍ଗଲର ଫାଙ୍କା ଜାଗାକୁ ଆସି ଦେ-ହ ସୁଖ କରି ଚାଲି ଯାଆନ୍ତି |

ହେଲେ ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ପ୍ରେମିକାକୁ ମିଛ କଥା ଶିଖେଇ ସୁନା ଦେଵି ହୀରା ଦେବି କହି ଠକି ଦେଇ ଚାଲି ଯାଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ଆଜି ପ୍ରେମିକା ଜଣକ କହୁଛି ଆଗେ ଆଜି ସବୁ ଦେ ତାପରେ ଯାଇ ନେବୁ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମିକ ଭାବି ଥିଲା ଆଜିବି ଭୁଆଁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ଚାଲିଯିବ |

ପ୍ରେମିକ ଅଳ୍ପ ପଇସାରେ ଭଣ୍ଡେଇ ଦେବାକୁ ବସିଥିଲା ପ୍ରେମିକ ଭାବୁଥିଲା ବିନା ପଇସାରେ ମତେ ସବୁ ମିଳୁଛି |ମୁଁ ଯାହା ବୁଝାଇ ଦେବି ସେ ସେୟା ବୁଝିଯିବ କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ପ୍ରେମିକା ଜଣକ ବୁଝି ଯାଇ ପଇସା ଆଣି ରାସ ଲୀଳାରେ ମାତି ପଡ଼ିଲେ ହେଲେ ପ୍ରେମିକ ସାଙ୍ଗରେ ଯାଇଥିବା ପିଲାଟି ଏମାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ବନେଇ ଦେଲା |

ପ୍ରେମିକ କାମ ସରିବା ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ପ୍ରେମିକା ସାଙ୍ଗରେ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଇଛା କଲା ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା ଉଠାଇ ରଖିଥିବା ଫୋଟ ସୋସିଆଲ ମେଡିଆରେ ଛାଡ଼ି ଦେଲା ଯାହା ଏବେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *