ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଆଣି ପ୍ରେମିକ ଜଣକ କରିଦେଲେ ଏପରି କାମ ,Janile ଆପଣ ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ଦେଇଦେବେ….ଦୟାକରି ଛୋଟ ଛୁଆ ଦେଖନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଆଜି କାଲିର ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା ଏତେ ପ୍ରେମ ଉଛୁଳି ଯେ ସେମାନେ ବଣ ଜଙ୍ଗଲ ଯେଉଁଠି ପାଉଛନ୍ତି ସେଇଟି ନିଜର ପ୍ରେମର ଲୀଳା କରୁଛନ୍ତି |ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କଥା କହୁ ନାହୁଁ ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏହି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଆସି ଏମିତି କାମ କରୁଥିବାର ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ଏକ ଗଛ କଡ଼ରେ ମୋବାଇଲ ରଖି ପ୍ରେମିକାକୁ କୁଣ୍ଡାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ବାରମ୍ବାର କିସ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରେମିକା ଜଣକ କହୁଛନ୍ତି ମୋ ଗାଲଟା କଣ ସେଓ ତୁମେ ଖାଲି ଚୋବାଇ ପକାଉଚ |

ଏହି ସବୁ ଏବେ ହେବ କଥା ନୁହେଁ ଆମେ ବାହା ହୋଇସାରିଲେ ଏହି ସବୁ କାମ କରିବା ଉଚିତ ମୁଁ ବାହା ହୋଇ ତୁମ ଘରକୁ ଗଲେ ଏହି ସବୁ କାମ ସେଠି ହେବ ଏମିତି ରାଙ୍କାଳିଆ କାହିଁକି ହେଉଛ |ଏହି ଜଙ୍ଗଲ ମଝିରେ ଏମିତି ହେଉଛ କାହିଁକି ପ୍ରେମିକା ଜଣକ କହୁଛନ୍ତିପ୍ରେମିକ ଖାଲି କିସ କରି ପକାଉଛି |ପ୍ରେମିକର ଯବାନୀ ବୟସ ମନ ଖାଲି କନକନ ରୁହ ଆଜି ତୁମକୁ ମୁଁ ପାଖରେ ପାଇଛି |

କେମିତି ଛାଡ଼ିବି ଝିଅ ବି ନାଇଁ ନାଇଁ କରି ସବୁ ଦେଇ ପକାଉଛି |ଆଜି କାଲିର ଯୁବ ପିଡ଼ି ଏତେ ଖରାପ ହୋଇଗଲେଣି ଯେ ଏମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ନହେଉଣୁ ଦରକାର ହେଉଛି ଦେ-ହ ସୁଖ |ଯେଉଁ ଝିଅ ଦେ-ହ ସୁଖ ଦେଲା ଭଲ ଯିଏ ନଦେଲେ ତାକୁ ଛାଡ଼ ଆଉ କାହାକୁ ଧର ଆଜି କାଲିର ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରେସ ବଦଳାଇଲା ଭଳି ନିଜ ମୁଖ ବଦଳାଉଛନ୍ତି |

ଆଜିର କାଲିର ଲଭ ପୁରା ଫ୍ୟାସିୟନ ହୋଇଗଲାଣି ଯୁବପିଢ଼ି ଏବେ ଅଥ ବ୍ୟସ୍ତ ଖରାପ କାମ କରିବା ପାଇଁ ବାଛି ନେଉଛନ୍ତି ନିରୋଳା ଜାଗା |ପାହାଡ଼ ,ଜଙ୍ଗଲ ,ବୁଦାମୂଳ ସବୁଆଡେ ଧରା ପଡୁଛନ୍ତି କିଏ କାମ ସାରିଦେଇ ଖୁସିରେ ପଳାଉଛନ୍ତି |

ଯେଉଁ ମାନଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ଧରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଭିଡିଓକୁ ଭାଇରଲ କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରେମିକ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରେମିକା ସହ ଯେଉଁ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେ ନିଜେ ଏହାକୁ ଭାଇରଲ କରି ଦେଇଛନ୍ତି |ଏବେ ସୋସିଆଲ ମେଡିଆରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *