ଆଜିର ରାଶିଫଳ 2023 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 13 ବୁଧୁବାର, କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ

ମେଷ : ନିଜର ଉର୍ଜାର ପ୍ରୟୋଗ କେହି ବିପଦରେ ଫସି ଥିବା ଲୋକର ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ କରନ୍ତୁ | କାଯ୍ୟର ସଫଳ ରୂପାୟନ କରି ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ। ସ୍ଵକମମ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷମତାସୀନ କରିବ । ପ୍ରତିଯୋଗତାରେ କୃତିତ୍ଵ ଅର୍ଜନ କରିବେ। ଶୁଭରଙ୍ଗ ଲାଲ୍‌ ଓ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ୯ |

ବୃଷ : ବର୍ତମାନ ଘଟୁଥିବା ଘଟଣା କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅସ୍ଥିର ହୋଇ ପାରେ | ସାମାନ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସାମୟିକ ଭାବେ ଦୁର୍ବଳତା ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ଭ୍ରାତୃ ସ୍ନେହ ଅଟଳ ରହିବ ମାତ୍ର ସାହାଯ୍ୟ ଆଶା କରିବା ବୂଥା। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା ଓ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ୨ ।

ମିଥୁନ : ମାଡ଼ ଠୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ସାବଧାନ ହୋଇ ବସନ୍ତୁ | ଆଜି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳଦାୟକ ହେବ। କମିଷ୍ଷେତ୍ରରୁ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ମିଳିବ । ସମାଜସେବାରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପାରନ୍ତି । ରୂଚିକର ଭୋଜନ ମିଳିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଶାଗୁଆ, ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ୫ |

କର୍କଟ : ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ,କାରଣ ବୁଢ଼ୀ ଓ ଚେଷ୍ଟା ସଫଳତା ନିହାତି ଦେବ | ଭାଇଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ଓ ସହଯୋଗ ପାଇ ଶତ୍ରୁ ଦମନ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଫେରିପାଇବେ । ଶୁଭକାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି | ରଣ ପରିଶୋଧ କରିବେ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳା ଓ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ୨ |

ସିଂହ : ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଓ ଯୋଗ ଅତି ଉପକାରୀ ଅଟେ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସଭାରେ ଯୋଗଦେବେ। ଶାସ୍ତ୍ର ଅଧୟନରେ ମନୋନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି । ବିଭିନ୍ନ ସୂତ୍ରରୁ ଅଥ୍ଚାଗମର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖପ୍ରଦ ହେବ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗୋଲାପି ଓ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ୧।

କନ୍ୟା : ଉତ୍ତମ ଜିନିଷକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମସ୍ତିସ୍କ ଖୋଲା ରହିବ | ପରିଶ୍ରମ କଠିନ ହୋଇପାରେ ମାତ୍ର ତା’ର ମୂଲ୍ଯ ମିଳିବ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଘଟିପାରେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସୁଧାର ଆସିବ। ଯାନବାହନ ସୁଖ ମିଳିବ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଶାଗୁଆ ଓ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ୫।

ତୁଳା : ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗଠୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ହଠାତ ନୂତନ ସୂତ୍ରରୁ ଧାନ ମିଳିବ ଠାକୁରଙ୍କ ଦର୍ଶନାଭିଳାଷୀହେବେ। ଉପୁଜିଥୁବା ଅଶାନ୍ତି ଦୂର ହେବ । ସରକାରୀ ସ୍ତରରୁ ଲାଭବାନ୍‌ହେବେ। ସକଳ ଗୁଣ୍ଯୁକ୍ତ ହେବେ । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଧଳ ଓ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ୩।

ବିଛା : ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଚାପି କିଛି ମାତ୍ରାରେ କାମ ହୋଇ ପାରେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ସୂଚନା ମିଳୁଛି । ସଭାକମ୍ରେ ଧନ ବ୍ୟୟ କରି ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ କରିବେ। ସାଧନାରେ ସିଵି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ବିବିଧ ଧନାଯୁକ୍ତ ହୋଇପରରନ୍ତି । ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଲାଲ୍‌ ଓ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ୯ |

ଧନୁ : ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ବହୁ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |ଶ୍ରୀଚନ୍ଦ୍ର ଭୋଗ ହେଉଥୁବାରୁ ରୋଜଗାର ଉଣା ହେବ ନାହିଁ। ବନ୍ଧୁ ଓସରକାରୀ ସହାୟତା ମିଳିପାରେ। ସୁସ୍ଵାଦୁ ଭୋଜନ ମିଳିବ । ଚିନ୍ତାଧାରାଉନ୍ନତମାନର ହେବ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ହଳଦୀ ଓ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ୩ |

ମକର : ବେକାରର ଚାପ ଓ ଚିନ୍ତା ଜୀବନରୁ ରସ ଚିପୁଡ଼ିକି ଆପଣଙ୍କୁ ପୁର୍ଣ ରୁପେ ଶୋଷି ନିଏ | ଏକାନ୍ତରେ ସାଧନାରତ ହୋଇ ବହୁ ସୁଫଳର ଅଧୂକାରୀ ହେବେ |ପରୋପକାରୀ ହେବେ । ମଧୁର କଥା କହି ପରକୁ ଆପଣାର କରିବେ।କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଘ୍ନ ଉପୁଜି ପାରେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ କଳା ଓ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ୪।

କୁମ୍ଭ : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଏହି ରାଶିର ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |ଅଧୂକ ଜ୍ଞାନ ଅର୍ଜନ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଗୁରୁତ୍ଵପୂଣ୍ଠ କାର୍ଯ୍ୟରେସଫଳତା ମିଳିବ । ସତ୍‌କମ୍ମରେ ନିଜକୁ ନିୟୋଜିତ କରିପରନ୍ତି । ଅଥପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ଗାଢ଼ ନୀଳ ଓ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ୮ |

ମୀନ : ଆଜି ନିଜର ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା ଧାରାରେ ଆଖ ପାଖ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରି ପାରିବେ | କମ୍ମକ୍ଷେତ୍ରରୁ ଅପୂର୍ବ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ରହିବ ।ବିବାଦୀୟ ଘଟଣାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। କର୍ମ ତତ୍ପରତା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ।ସନ୍ତୋଷ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ଶୁଭ ରଙ୍ଗ ହଳଦୀ ଓ ଶୁଭ ସଂଖ୍ୟା ୩ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *