ଯୁବତୀକୁ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଡାକି ନେଲା Jubati ,କଥା ହେଉ ହେଉ କରିଦେଲା ଏପରି କାଣ୍ଡ ଜାଣିଲେ ଆପଣ କହିବେ ଏମିତି ସବୁ ….ଛିଃ ଛିଃ |

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଦୁଇଜଣ ଯୁବତୀ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଆସିଥିଲେ ବୁଲିବାକୁ ଖୁସି ବନାଇବାକୁ ଦୁହେଁ ବସି ଦୁଃଖ ସୁଖ କଥା ହେଉଥିଲେ ହଟାତ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଆଉ ଜଣକର ଜାଗା ଅଜାଗାରେ ହାତ ମାରି ଚାଲିଲା ହାତ ମାରିବାରୁ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଟିକେ ଲାଜେଇ ଗଲା ଏହାର ଫାଇଦା ନେଇ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଅଜାଗାରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦେଲା କିଛି ସମୟ ଏମିତି କଲା ପରେ ଦୁହେଁ ସମଲିଙ୍ଗୀ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ |

ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ଯାଇଥିବା ତୃତୀୟ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଲୁଚିକି ଏମାନଙ୍କ ଭିଡିଓ କରିଦେଲା |ଏହି ଦୁଇ ଯୁବତୀ ହେଉଛନ୍ତି ସମଲିଙ୍ଗୀ ଯାହାକି ଆପଣ ଏକ ନୂଆ ଖବର ବିଷୟରେ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଥିବେ ସମଲିଙ୍ଗୀ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ଏହି ଦୁଇ ଯୁବତୀ ହେଲେ ଗୋଟିଏ ଗାଁ ର |ଘରେ ବୁଲିବା ବାହାନ କହି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ପଶି ଆସିଥିଲେ |

ଦୁହେଁ ମଜା କରୁ କରୁ ଦେ-ହ ଗରମ ହୋଇଗଲା ଆଉ କଣ କରିବେ କିଏ ବା ପାଖରେ ଅଛି ଦୁହେଁ ଦୁହେଁକ କାମ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ଏମାନଙ୍କ ଏମିତି କଳା କାରନାମା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଦେଖି ତୃତୀୟ ଯୁବତୀ ଜଣକ ସହି ପାରିଲା ନାହିଁ ଭିଡିଓ କରି ସୋସିଆଲ ମେଡିଆରେ ଭାଇରଲ କରିଦେଲା ଯାହା ଏବେ ଆପଣମାନେ ଦେଖୁଛନ୍ତି |

ଗାଁ ଲୋକ ତାଙ୍କର ଏଭଳି କୀର୍ତ୍ତି କଳାକୁ ଜାଣି କହିଲେ ତୁମେ ମାନେଏଭଳି ନିନ୍ଦନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କର ନାହିଁ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଅନ୍ଧକାର ହୋଇଯିବ ତୁମର ଯଦି ଏମିତି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ଇଛା ବାହା ହୋଇପଡ଼ |ଏଭଳି ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାଜକୁ ଖରାପ କର ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *