ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବଙ୍କୁ କାହିଁକି ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ମିଳିଲା ନାହିଁ ସ୍ଥାନ, ଭାରତୀୟ ପୂର୍ବତନ କୋଚ କଲେ ଖୁଲାସା… କହିଲେ Kohli ପାଇଁ…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଟିଟ୍ୱେଣ୍ଟିରେ ହିରୋ ଦିନିକିଆରେ ଜିରୋ ଏଭଳି ବିଫଳ କାହିଁକି ହେଉଛନ୍ତି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ପୂର୍ବତନ କୋଚ କହିଲେ ତାଙ୍କର ଭୁଲ କେଉଁଠି ନିକଟରେ ଭାରତ ବିଶ୍ୱକପ 2023 ପାଇଁ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଛି ଏଥିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି ସୂର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଏସିଆ କପ ଦୁଇ ଦଳରେ ଅଛନ୍ତି ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୱାନ ଡେ ଫର୍ମାଟରେ କିଛି ବିଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ନାହାଁନ୍ତି |

ତେବେ ଏହା ସତ୍ୱେ ଚୟନ କମିଟି ଏବଂ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ପୂର୍ବତନ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ କୋଚ ସଞ୍ଜୟ ବଙ୍ଗର ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି |ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ୱାନ ଡେରେ କେଉଁଠି ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |ବଙ୍ଗର କହିଛନ୍ତି ମାଧ୍ୟମ ଓଭର ସମୟରେ ଛକା ଏବଂ ଚୌକା ହିଟ କରାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ |

ବଙ୍ଗର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଇନିଂସ ମଧ୍ୟରେ ବାଉଣ୍ଡରୀ ସହଜରେ ଆସେ ନାହିଁ ଯେତେବେଳେ ତିନି ଚାରୋଟି ଉଇକେଟ ପଡ଼େ ସେତେବେଳେ ଛକା ଏବଂ ଚୌକା ମାରିବା ସହଜ ନୁହେଁ |ଟ୍ୱିଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଫର୍ମାଟରେ ବଲ ସଲିଡ଼ ରହିଥାଏ କିନ୍ତୁ ୱାନ ଡେ ଶେଷ ଓଭରରେ ବଲ ସଟ ହୋଇଯାଏ |

ସେଥିପାଇଁ ବାଉଣ୍ଡ୍ରି ସହଜରେ ମିଳେ ନାହିଁ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତ୍ୟକ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ରନ ସ୍କୋର କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସୂତ୍ର ଖୋଜିବା ଆବଶ୍ୟକ |ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟଟ୍ସମ୍ୟାନ ସେ ସେହି ସମୟରେ ବାଉଣ୍ଡ୍ରି ମାରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି |

ସେ କେଉଁଠାରେ ଭଲ ମାରିବା ଦରକାର ସେ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଯଦି କଉଠି ଉନ୍ନତିର ଆବଶ୍ୟକ ଅଛି ତାହା ହେଉଛି 25 ରୁ 40 ତମ ଓଭରରେ କିପରି ରନ ସ୍କୋର କରାଯିବ ସେ ଏ ବିଷୟରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି ନୁହଁନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *