ତରଙ୍ଗ ଟିଭିର ସୁନ୍ଦରୀ ହିରୋଇନ Titli ପ୍ରକୃତରେ ଦେଖିବାକୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଆଗରୁ ଦେଖି ନଥିବେ, ସବୁଠୁ ଷ୍ଟାଇଲିସ…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ତରଙ୍ଗ ଟିଭିରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ତିତଲି ସିରିଏଲକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖୁଥିବେ ଏବଂ ଏହି ସିରିଏଲରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ତିତଲିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣମାନେ କେବେ ତିତଲିଙ୍କୁ ନିଜ ରିଅଲ ଲାଇଫରେ ଦେଖିଛନ୍ତି କି, କଣ ଦେଖିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ରିଅଲ ଲାଇଫ ଲୁକ କିପରି, ଯଦି ଜାଣିନାହାନ୍ତି ଏବଂ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରେ କେମିତି ଦେଖା ଜାଆନ୍ତି ତେବେ ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଶ୍ଚୟ ପଢନ୍ତୁ |

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତିତଲି ଙ୍କ ବିଷୟରେ ତେବେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ସ ଯେମିତିକି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଆପଣମାନଙ୍କର ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତିତଲିଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି ଶୁଭଶ୍ରୀ | ତେବେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ସ ଶୁଭଶ୍ରୀ ବହୁତ ଛୋଟ ବେଳରୁ ନିଜ ଅଭିନୟ ପ୍ରତି ରୁଚି ରଖିଥିବା ବେଳେ ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ସେ ଅଭିନୟ କରି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିପାରୁଛନ୍ତି |

ତେବେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ସ ସେ ପ୍ରଥମ କରି ତିତଲି ସିରିଏଲ ରେ ଅଭିନୟ କରି ଓଳଲିଉଡ଼ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି କୁ ପ୍ରଥମ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସିରିଏଲରେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନୟ କରି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଜାଣିବା ସେ ତାଙ୍କ ରିଅଲ ଲାଇଫରେ କେମିତି ଦେଖାଯାନ୍ତି |

ତେବେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ସ ବର୍ତମାନ ଆପଣ ମାନେ ଦେଖୁଥିବା ଏହି ଫୋଟୋ ହେଉଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତିତଲିଙ୍କର ରିଅଲ ଲାଇଫ ଲୁକ, ଯେଉଁଥିରେକି ସେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉ ଥିବା ବେଳେ ତିତଲି ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର | ତେବେ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ସ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆପଣ ମାନଙ୍କର ଏହି ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶୁଭଶ୍ରୀଙ୍କର କେଉଁ ଲୁକ ସବୁଠାରୁ ବେଶି ପସନ୍ଦ, ସିରିଏଲଵାଲା ନା ରିଅଲଵାଲା ତାହା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *