ଦିଲ୍ଲୀରେ ମେଟ୍ରୋରେ ହଟାତ ଚୁନି ପକାଇ ନାଚିଲେ ଯୁବକ ,Jubak ଙ୍କ ଏପରି ନାଚ ଦେଖି ଉଡ଼ିଗଲା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୋସ ଦେଖନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଖବର |

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ମାଧୁରୀଙ୍କ ଗୀତରେ ଚୁନି ପକାଇ ନାଚିଲେ ଯୁବକ ଜଣକ ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋରେ ଚାଲିଲା ଲାଇଫ ଏଣ୍ଟରଟେନମେଣ୍ଟ ଯାହାର ଭିଡିଓ ଏବେ ହେଉଛି ଭାଇରଲ |ତେବେ ଦିଲ୍ଲୀ ମେଟ୍ରୋରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ପ୍ରତିଦିନ ଏଠାରେ ଅନେକ ମାଗଣା ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ ରିଲସ ବନାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ପ୍ରମୁଖ ସ୍ଥାନ ପାଲଟିଛି |

ବେଳେବେଳେ ମେଟ୍ରୋରେ ଝଗଡ଼ା ହୁଏ ରୋମାନ୍ସ ମଧ୍ୟ ହୁଏ ଆଉ କେତେବେଳେ ମଜାଦାର ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ଘଟେ ଏହି ପ୍ରକାର ଭିଡିଓ ସବୁ ରିଲସ ଭାବରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ |ଭାଇରଲ ହେବା ପରେ ଲୋକମାନେ ମେଟ୍ରୋରେ କିଛି ସୁଯୋଗ ହାତ ଛଡ଼ା କରନ୍ତି ନାହିଁ କେହି କେହି ଟାୱାଲ ପିନ୍ଧି ମେଟ୍ରୋ କୋଚରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଥାଆନ୍ତି ତ ଆଉ କିଛି ଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି |

ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ଯୁବକ ମେଟ୍ରୋ ଟ୍ରେନ ଭିତରେ ଅଦ୍ଭୁତ ନୃତ୍ୟୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ଯୁବକ ଜଣକ ଚୁନିକେ ପିଛେ କ୍ୟା ହେ ଗୀତରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛନ୍ତି |ତେବେ ସେହି ଯୁବକ ଜଣକ କେତେବେଳେ ନାଚୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଶୈଳୀରେ ନାଚ ଦେଖାଇବାକୁ କହୁଛନ୍ତି|

ଭାଇରଲ ଭିଡିଓରେ ଯୁବକ ଜଣକ ବେକରେ ଚୁନି ଘୋଡ଼ାଇ ପୁରା ଡ୍ୟାନ୍ସ ମୁଡ଼ରେ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ସେଠାରେ ରହି ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି ଭିଡିଓରେ ସେ ସବୁ ପ୍ରକାର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖାଉଛନ୍ତି |ଯାହା ଏବେ ସୋସିଆଲ ମେଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *