Toka ଟୋକି ଜଙ୍ଗଲରେ କରୁଥିଲେ ଖେଳ, ମଦୁଆ ମାନେ ଭିଡ଼ିଓ କରି କରିଦେଲେ ଖେଳ, ଏଥର ବାମ୍ଫ ନିଅ…

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଦୁଇ ପ୍ରେମୀ ଯୋଡି ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଆସି ଖେଳକରୁଥିଲେ କଣ ବା ଆଉ କରିଥାନ୍ତେ, ଯୌବନର ଜ୍ଵଳାକୁ ଟିକେ ଥଣ୍ଡା କରିବା ପାଇଁ ଜଙ୍ଗଲକୁ ଆସି ଖେଳରେ ମାତିଥିଲେ | ହେଲେ ସେ ଆନନ୍ଦ ବେଶୀ ସମୟ ଧରି ରହିଲା ନାହିଁ କୋଉଟି ଥିଲେ ମଦୁଆ ଦଳ ଏମାନଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ଶୁଙ୍ଘି ଶୁଙ୍ଘି ଆସିଗଲେ | ଏମାନଙ୍କୁ ଏଭଳି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଭିଡ଼ିଓ କରି ଚାଲିଲେ ଏମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ତର ତର ହୋଇ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ପକାଇଲେ |

ଭାବିଲେ ଆମେ ଏଠାକୁ ଆସିଛି ବୋଲି ଏମାନେ କେମିତି ଜାଣିଲେ ଏମାନେ ଆମକୁ କିଛି କରେଇ ଦେବେନି କେତେ ଆସ କରି ଆସିଥିଲୁ କେତେ କଣ କରିବୁ ବୋଲି ସବୁ ଫସର ଫାଟିଗଲା | ସେପଟେ ମଦ୍ୟପ ଯୁବକ ମାନେ ପଚାରି ଚାଲି ଛନ୍ତି ଏଠାକୁ କଣ ପାଇଁ ଆସିଥିଲା ଉଭୟ ପ୍ରେମିକ ପ୍ରେମିକା ଲାଜ କରିବେ କଣ ମୁହଁ ତୋଡ ଜବାବ ଦେଇଚାଲିଛନ୍ତି |

କୋଉଛନ୍ତି ଆମ ମନ ହେଲା ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିଲୁ ତୁମେ ଅଟକେଇବାକୁ କିଏ ଆମେ କଣ ନାବାଳକ ତୁମେ ଆମକୁ ଅଟକୋଉଛ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁକୁ ଭଲ ପାଉଛୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ବିବାହ କରିବୁ ଆମକୁ ଅଟକେଇବାକୁ ତୁମେ କିଏ |

ବେଶୀ କଥା କହିବତ ଲୋକଙ୍କୁ ଡାକି କହିଦେବୀ ତୁମେମାନେ ମୋତେ ଉଠେଇଆଣିଛ ମୋ ଇଜତ ସହିତ ଖେଳିଛ ତୁମମାନଙ୍କ ଭିତରୁ କାହାରିକି ଛାଡିବିନି | ଯୁବତୀଙ୍କର ଏଭଳି କଥା ଶୁଣି ମଦୁଆ ମାନଙ୍କର ନିଶା ଉତୁରିଗଲା ତାପରେ ସେମାନେ ସେଠାରୁ ଛାଡି ପଳେଇଗଲେ | ମଦ୍ୟପାମାନେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ ସେମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଡିଦେଲେ ଯାହା ଏବେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ –

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *