ଶ୍ରାବଣର ସୋମବାର କାହାକୁ କିଛି ନ ଶୁଣାଇ ପିନ୍ଧି ଦିଅନ୍ତୁ ଏହି ଗଛର ଚେର 24 ଘଣ୍ଟାରେ ଧନ ମାଡ଼ି ଆସିବ ହୋଇଯିବେ ମାଲାମାଲ |

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଗରିବୀ ଦରିଦ୍ର୍ୟତା କଷ୍ଟ ଆସି ସାରିଛି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଧନ ଆସୁ ନାହିଁ ଧନ ଆସିବାର ସମସ୍ତ ମାର୍ଗ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି ଧନ ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ତାହା ତୁରନ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇ ଯାଉଛି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କରଜର ଭାର ରହିଛି ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କ କ୍ଷତି କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ତ ଆପଣ ଏହି ଗଛ ଦେଖି ଦିଅନ୍ତୁ ଏହି ଗଛକୁ ଆମେ ଦୁଦୁରା ଗଛ କହିଥାଉ ଏହି ଗଛକୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କେବେନା କେବେ ଦେଖିଥିବେ |

ଏକ ଜଙ୍ଗଲି ଗଛ ଭାବି କରି ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏହା ଏକ ଏମିତି ଗଛ ଅଟେ ଯାହାକୁ ତନ୍ତ୍ର ମନ୍ତ୍ରର ଭଣ୍ଡାର ମନା ଯାଇଥାଏ କୁହାଯାଏ ଯେ ଯଦି କୌଣସି ଲୋକ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଗରେ ଏହି ଗଛର ଗୋଟିଏ ଫୁଲ ଅର୍ପିତ କରିଦିଏ ଏବଂ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିଦିଏ ତ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଧନର କମି କେବେ ନଥାଏ |

ଏହି ପ୍ରକାରରେ ଆପଣ ଯଦି ଏହାର ପତ୍ରକୁ ଶିବଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରାଯାଏ ଏବଂ ଶିବଙ୍କର ବିଚ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରାଯାଏ ତ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନରୁ କଷ୍ଟ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଦୂର ହୋଇଯାଇଥାଏ ଏବଂ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଯଦି ନବ ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଠିକ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହାର ଗୋଟିଏ ଫୁଲ ଯଦି ଭଗବାନ ଶନି ମହାରାଜଙ୍କୁ ଚଢ଼ାଇବା ଦ୍ୱାରା ତ ମନାଯାଇଥାଏ |

ଯେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ନବଗ୍ରହ ଠିକ ହୋଇଯାଏ |ଆପଣ ଯଦି ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସୌଭାଗ୍ୟ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟର ପରିଣତ ହୁଏ ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି କ୍ରିୟା ବହୁତ ସାଧାରଣ କ୍ରିୟା ଅଟେ କିନ୍ତୁ ଏହି କ୍ରିୟାକୁ କରିବା ବହୁତ କଠିନ ହୋଇଥାଏ |

ଯଦି ଆପଣ କଳା ଦୁଦୁର ଫୁଲ ଚାରୋଟି ଶନିବାର ଲଗାତାର ପାଇଯିବେ ଗୋଟେ ଦୁଦୂର ଫୁଲ ପ୍ରାପ୍ତ କରି ନେଉଛନ୍ତି ତ ମାନି ଚାଲନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ନବ ଗ୍ରହ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନି ଚାଲିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେବେ ଆପଣଙ୍କ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ସୌଭାଗ୍ୟର ପରିଣତ ହେବ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *