ଲଳିତା କିଆରିରେ ଚାଲିଥିଲା ଖେଳ, ଧରା ପଡ଼ି କହିଲେ ଏମିତି କଥା ଶୁଣିଲେ ମୁଣ୍ଡ ଘୁରେଇଦେବ…ଦେଖନ୍ତୁ

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଲଳିତ କିଆରୀରେ ଚାଲିଥିଲା ଦେହର ଖେଳ ଠିକ ସେହି ସମୟରେ ଚାଲି ଆସିଲେ କିଆରୀର ମାଲିକ ଲ-ଙ୍ଗ-ଳା ହୋଇଥିବା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ତରତର ହୋଇ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ପକାଉଛନ୍ତି ମନେ ମନେ ଭାବିଥିଲେ ଲଳିତ ଗଛ ଯେଉଁ ଉଚ୍ଚା ତାହା ଭିତରେ ଯାହା କଲେ ମଧ୍ୟ କେହି ଜାଣି ପାରିବେ ନାହିଁ ରାତି ଅଧରେ ଭିଡିଓ କଲ କରିବା ଓ ରିଲରେ ଦେଖାଇବା ଭିତରେ ମଜା ଅଲଗା |

ଯୁବତୀଙ୍କ ଜଣକ ଘରେ ମିଛ ସତ କହି ପ୍ରେମିକକୁ ଡକାଇ ଥିଲା ପ୍ରେମିକ ଜଣକ କହିଲା ହୋଟେଲ ଯିବାକୁ ମୋ ପାଖରେ ପଇସା ନାହିଁ ଚାଲ ମାଗଣାରେ ମୋ ପାଖକୁ ପଇସା ନାହିଁ ମାଗଣାରେ କଉଠି ହୋଇପାରିବ ଚାଲ ଯିବା |ଯୁବତୀ ଜଣକ ଯୁବକ ଜଣକୁ ନଳିତା କିଆରୀରେ ଡାକି ନେଇଥିଲା ଆଉ ଏହା ପରେ ସେମାନେ ସେଠାରେ ମନ ଇଛା ଦେହ ସୁଖ କରୁଥିଲେ |

ଆଉ କିଛି ନ ଦେଖି ନଳିତା କିଆରୀ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲେ ଆଉ ସେଠାରେ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ତାଙ୍କର ଲୀଳା |ନିଜ ଦେହ ସୁଖ କରିବା ପାଇଁ ହନିମୁନରେ ସେମାନେ ଲାଗି ପଡ଼ିଲେ |କିଛି ସମୟ ପରେ ଦେହ ସୁଖ କରିଲା ପରେ ଚାଷୀ ଜଣକ ତାର କିଆରୀକୁ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଥିଲା ବାଇକ ଟିକୁ ଦେଖି ସନ୍ଦେହ ହେଲା ଭାବିଲା ଏଠି କିଏ ବାଇକ ରଖିଛନ୍ତି ନ କୋଉ ଚୋରା ବାଇକ ନା ଏହାକୁ କିଏ ନେଇ ଆସିଛି|

ଏହି ସମୟରେ କିଛି ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା ସେ ଶବ୍ଦ ବାରି ବାରି ବିଲ ମଝିକୁ ଗଲା ଆଉ ଦେଖିଲେ ଦୁଇ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଲଳିତ ବିଲ ପଛରେ ଦେଖି ଉଲଗ୍ଣ ହୋଇ ଦେହ ସୁଖରେ ମାତିଛନ୍ତି ଚାଷୀ ଜଣକ ଏହାକୁ ନିଜ ମୋବାଇଲରେ ଭିଡିଓ କରି ଚାଲିଲେ ତାପରେ କଣ ହେଲା ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ନଜର ପକେଇ ଦିଅନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *