2023 ବିଶ୍ୱକପ ପୂର୍ବରୁ BCCI ନେଲା ଏଭଳି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତି ,ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଙ୍କୁ ନେଇ କହିଲେ ଏପରି କଥା କହିଲେ ସେ ଖାଲି …..

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ସିଲେକ୍ଟରଙ୍କ ବଡ଼ ଦାବି ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଙ୍କୁ ମିଳିବ ବିଶ୍ୱକପରେ ସ୍ଥାନ ଏହା ପଛରେ ଥିବା ରାଜ କରିଛନ୍ତି ଖୁଲାସା ଭାରତୀୟ ଦଳର ବ୍ୟାଟ୍ସ ମ୍ୟାନ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୱାନ ଡେ ଫର୍ମାଟରେ କିଛି ଖାସ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରି ପାରି ନାହାଁନ୍ତି |ୱେଷ୍ଟନଡିଜ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳା ଯାଇଥିବା ତିନୋଟି ୱାନ ଡେ ସିରିଜରେ ସେ 78 ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲେ |

ତେବେ ଏହା ସତ୍ୱେ ବି ବୋର୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଚୟନ କର୍ତ୍ତା ଏମଏସ କେ ପ୍ରସାଦ ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିଶ୍ୱକପ 2023 ପାଇଁ ଭାରତ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଦଳରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବ ସେ ସୂର୍ଯ୍ୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଭରପୁର ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି |ଏମଏସ କେ ପ୍ରସାଦ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଆଇପିଏଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଉଲେଖ କରିଛନ୍ତି |

ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ସମ୍ବାଦ ଅନୁଯାଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଶତ ପ୍ରତିଶତ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ସୂର୍ଯ୍ୟ କୁମାର ଯାଦବ ବିଶ୍ୱକପରେ ଖେଳିବେ ଯଦି ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଫର୍ମାଟରେ ଏକ ନମ୍ବର ଖେଳାଳି ହୋଇ ପାରନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କର ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକ୍ରିୟାର ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରହିଛି |

ଟ୍ୱିଟ୍ୱେଣ୍ଟି ଇଣ୍ଟର ନେସନାଲ ଏବଂ ଆଇପିଏଲରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଏହାକୁ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି |ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ସେ ଚାପରେ ଥିବା ମଧ୍ୟ ସତ୍ୱେ ଚମତ୍କାର ଖେଳନ୍ତି ଏମଏସ ପ୍ରସାଦ ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଙ୍କୁ ରୟାଲ ମିଳିପାରି ନାହିଁ |

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବରେ ଅନୁଭବ କରୁଛି ଯେ ସେ ଦଳରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ନିର୍ଦିଷ୍ଟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରି ନାହାଁନ୍ତି ଯଦି ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଦିଆଯିବ ତାହେଲେ ସେ ବିଶ୍ୱକପରେ ସେ ଜଣେ ବଡ଼ ବିଜେତା ହୋଇ ପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *