ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କୁ ନେଇ ଏମିତି କିଛି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ହାର୍ଦିକ ,ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ବିରାଟ ପ୍ରେମୀ |

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଖେଳିଲା ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଇନିଂସ ଏହା ପଛରେ ରହିଛି ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ହାତ ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏଥିପାଇଁ କୋହଲିଙ୍କୁ ଦେଲେ ଧନ୍ୟବାଦ |ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ୱ ରେ ୱାନ ଡେ ସିରିଜର ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଦୁଇଶହ ରନରେ ପରାସ୍ତ କରିଛି ଏହି ବିଜୟ ସହିତ ଭାରତ ଦୁଇ ଏକରେ କବଜା କରିଛି |ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ ରେ ହାର୍ଦିକ 70 ରନର ଅପରାଜିତ ପାରି ଖେଳିଛନ୍ତି ମ୍ୟାଚ ପରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିରାଟ କୋହଲି ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଶେଷ ଟିପ୍ସ ଦେଇଛନ୍ତି |

ପାଣ୍ଡ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ କୋହଲି ଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ କାମ କଲେ ଏଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଛନ୍ତି |ଅର୍ଦ୍ଧ ଶତକୀୟ ଇନିଂସ ପରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା କହିଛନ୍ତି ବିରାଟ କୋହଲି କହିଛନ୍ତି ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ମୋର ଭଲ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା ସେ ଚାହଁନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ମିଡିଲ ରେ ବହୁତ ସମୟ ବିତାଇବି ଏହା ଦ୍ୱାରା ୱାନ ଡେ ମ୍ୟାଚର ଫର୍ମାଟରେ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଯିବି ସେ କିଛି ପଏଣ୍ଟସ ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି |

କୋହଲିଙ୍କ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ମୋ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେଲା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି ଏହି ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ମ୍ୟାଚରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏକ ନିରାଶ ଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ |ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆରେ ମାତ୍ର 5 ରନ ସ୍କୋର କରିଥିବା ବେଳେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ଆଉଟ ହୋଇଥିଲେ |

ଏହା ପରେ ୱେଷ୍ଟନଡିଜ ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ୱାନ ଡେରେ 7 ରନ ସ୍କୋର କରି ଆଉଟ କରା ଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ସେ ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ ତୃତୀୟ ୱାନ ଡେରେ 5 ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟାଟିଙ୍ଗ କରୁଥିବା ବେଳେ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଅପରାଜିତ 70 ରନ କରିଥିଲେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *